Grupinė terapija

Grupinės terapijos nauda

Grupinė terapija yra galingas būdas atrasti savitarpio palaikymą, gauti vertingą grįžtamąjį ryšį ir mokytis iš kitų panašioje situacijoje esančių žmonių patirties. Dalyvaudami grupėje, žmonės pajunta, kad nėra vieni su savo sunkumais, ir gauna drąsos keistis, mokosi naujų bendravimo įgūdžių bei įgyja daugiau pasitikėjimo savimi. Grupės nariai tampa vieni kitiems tarsi atspindžiais – tai padeda geriau suvokti save ir atrasti naujus problemų sprendimo būdus. Psichologinė pagalba grupėse yra kaip bendrystė ir ne tik padeda spręsti asmeninius iššūkius, bet ir skatina asmeninį augimą, įkvepia judėti į priekį.

a person holding a singing bowl with a hand holding a small objecta person holding a singing bowl with a hand holding a small object
a woman is painting with a paintbrush and a brusha woman is painting with a paintbrush and a brush
a woman sitting on a hill with a doga woman sitting on a hill with a dog

Sąmoningumo praktika suteikia įrankių efektyviau valdyti stresą, suprasti, jog mūsų emocijas lemia ne situacijos, o mintys, kurias apie jas kuriame.

Šis metodas nereikalauja jokių meninių sugebėjimų ir yra pritaikomas pagal individualius paciento poreikius, siekiant emocinės gerovės ir psichologinio atsigavimo.

Emocijos yra pagrindinis žmogaus psichologinės būklės rodiklis, dažnai nurodantis, kaip mes priimame ir apdorojame gyvenimo iššūkius. Emocinės sveikato terapija platesniam savęs suvokimui.

a man in a shirt and glasses is holding a cell phonea man in a shirt and glasses is holding a cell phone
a man holding a bowl of dates in his handsa man holding a bowl of dates in his hands
a family of three children playing soccer in a fielda family of three children playing soccer in a field

Supratę, kaip valdyti savo nerimą, galime pagerinti psichologinį atsparumą, susigrąžinti vidinę ramybę ir gyventi pilnavertišką gyvenimą, kupiną emocinio stabilumo ir pasitenkinimo.

Sąmoningas valgymas padeda atsikratyti nesveikų įpročių, atpažinti ir keisti disfunkcinį valgymo elgesį, leidžia išvystyti naują ryšį su maistu, suvokiant jį kaip sveikatos ir emocinės gerovės šaltinį.

Sąmoninga tėvystė – tai auklėjimo metodas, kuriuo siekiama sąmoningo buvimo šalia vaikų, aktyvaus jų poreikių supratimo ir emocinės paramos suteikimo.

a man and woman doing yoga togethera man and woman doing yoga together
a person standing on a mat with their feet on a mata person standing on a mat with their feet on a mat
a group of women in a group of four posesa group of women in a group of four poses

Diafragminis kvėpavimas, pilvo kvėpavimas, ir greitas kvėpavimas yra kvėpavimo technikos, kurios gali padėti stimuliuoti klajoklio nervą, skatinti gilų atsipalaidavimą ir fizinės sveikatos palaikymą.

Dinaminės meditacijos, kurios apima įvairius judesius, leidžia ne tik atpalaiduoti kūną, bet ir atleisti emocines įtampas, pagerinti klajoklio nervo veiklą bei fizinę gerovę.

Kūnas ir psichika yra neatsiejamai susiję. Kiekviena mintis, kylanti mūsų galvoje, virsta emocijomis ir fiziniais pojūčiais, kurie iškart atsispindi mūsų kūne.

Kviečiame registruotis

Žinutės langelyje nurodykite į kokią grupę norite registruotis.

Susisieksime dėl jūsų registracijos patvirtinimo per 48 val.

Atraskite grupinės terapijos galią